Dieren kijken vinden kinderen altijd leuk! En op de kinderboerderij mogen ze de dieren aaien en soms zelf voeren! Op deze pagina vind je ook boerderijen die leuk voor jezelf zijn.
Zo kan je bij de meeste een kop koffie drinken of beter nog lekker eten! En wat een boerderij extra leuk maakt? Meestal zijn ze gratis.
Kinderen kunnen de dieren voeren, paardrijden en lekker spelen in de speeltuin. Het leven is goed als je op de boerderij bent!
Boerderij het Geertje Zoeterwoude
In Zoeterwoude zit boerderij het Geertje.
Je kan daar zelf de geitjes melk geven. De kinderen kunnen er ponyrijden en de dieren voeren.
Er is een ambachtelijke boerderijwinkel en je kan je er een hapje eten of wat drinken.
De kinderen kunnen er ponyrijden, knutselen en de dieren aaien.
Er is een hele grote natuurspeeltuin naast de boerderij. In de zomer is daar ook veel waterplezier en betaal je entree. (ong €1,-) In de winter is het gratis.
Dit is niet zomaar een boerderij. Het is een heuse speelboerderij!
Naast de boerderijdieren kunnen kinderen kunnen zich uitleven in de speeltuin, op het waterplein, met glow in the dark, het boerenbiljart, verdwalen in het maisdoolhof en spelen bij de oud Hollandse spelen.
Op de Avonturenboerderij Molenwaard vind je niet alleen veel boerderijdieren maar op hoogseizoensdagen kunnen de kinderen ook Fien, Teun en hun boerderijvriendjes een handje geven.
In Bergschenhoek vind je boerderij het Lansingerland.
Het is ook een melkveebedrijf dus er zijn veel koeien te vinden. Ga lekker een broodje eten op het terras of bezoek het maisdoolhof. Dit is natuurlijk wel seizoensgebonden maar niet getreurd in de winter is er ook van alles te beleven.
Ook vind je verschillende producten in de boerderijwinkel.
Je kan ook een nachtje weg! Boek een plaats op de camping van het Lansingerland en overnacht in de weidse achtertuin van Rotterdam!
In Raalte vind je deze toffe speelboerderij. Er is een grote speelschuur waar kinderen van alle leeftijden kunnen klimmen en klauteren.
Buiten is er een speeltuin met trampolines en coole glijbanen en er is natuurlijk ook een kinderboerderij. Bij de kinderboerderij kunnen de kinderen pony rijden, naar de weide en knuffelen met konijnen en hamsters
Mijn naam is Bianca en samen met mijn gezin doe ik leuke uitstapjes in Nederland!
En hier vind je ze allemaal! Ook leuke uitjes die we nog niet gedaan hebben. Dus als je een leuk uitje zoekt om te doen met je gezin ben je hier aan het juiste adres!
In Oud-Beijerland zit de Avontura binnenspeeltuin. Een overzichtelijke speeltuin met ballenbakken, glijbanen en trampolines. Er is een speciaal peutergedeelte en de kinderen kunnen op skelters rijden…
Wist jij dat er in Spijkenisse een kleine gevangenis staat? En dat je op de Voorstraat veel geschiedenis kan vinden? Doe de speurtocht en leer een hoop over deze mooie stad Spijkenisse
In Veenhuizen vind je het nationaal gevangenismuseum. Hier kunnen de kinderen in een boevenbus, speuren door het museum en natuurlijk echte cellen bezoeken.