Er zijn ook heel wat uitjes die sportief zijn. Waarbij de kinderen op een leuke manier met sport in aanmerking komen. Hier vind je wat leuke uitjes die je kan doen met je kinderen zonder dat ze gelijk vastzitten aan een abonnement!
Ook zitten er uitjes tussen die goed voor jouw en je kinderen zijn zonder dat je naar een sporthal hoeft.
Jump-XL
Jump-XL heeft vestigingen door heel Nederland. Er is er vast een bij jou in de buurt! Het leuke aan Jump-XL is dat je zelf ook lekker mee kan doen. Lekker je eigen weer helemaal kind voelen op de vele trampolines!
Een uur lang alleen maar springen en kunsten vertonen. Voor de kleintjes (onder de 7 jaar) hebben zij puppy-jump.
Kies een leuke route en voor je het weet ben je een uur aan het wandelen en het ontdekken.Paddenstoelen, bomen, dieren er is van alles te ontdekken voor de kinderen in het bos.
We-Jump is de perfecte plek voor een cornaproof kinderfeestje! De kinderen kunnen alle energie kwijt tijdens het dodgeballen met de JumpMaster. De groep heeft toegang tot alle trampolines. Daarna sluiten we af met iets lekkers van het arrangement.
Wil je liever gewoon lekker komen vrij springen? Dat kan natuurlijk ook!
Mijn naam is Bianca en samen met mijn gezin doe ik leuke uitstapjes in Nederland!
En hier vind je ze allemaal! Ook leuke uitjes die we nog niet gedaan hebben. Dus als je een leuk uitje zoekt om te doen met je gezin ben je hier aan het juiste adres!
In Oud-Beijerland zit de Avontura binnenspeeltuin. Een overzichtelijke speeltuin met ballenbakken, glijbanen en trampolines. Er is een speciaal peutergedeelte en de kinderen kunnen op skelters rijden…
Wist jij dat er in Spijkenisse een kleine gevangenis staat? En dat je op de Voorstraat veel geschiedenis kan vinden? Doe de speurtocht en leer een hoop over deze mooie stad Spijkenisse
In Veenhuizen vind je het nationaal gevangenismuseum. Hier kunnen de kinderen in een boevenbus, speuren door het museum en natuurlijk echte cellen bezoeken.